11
Underline

YILLARIN DENEYİMİ

8
Underline

PROFESYONEL UZMANLAR

812
Underline

BAŞARILI PROJELER

683
Underline

MEMNUN MÜŞTERİLER

YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ

Dijital
Pazarlama Alanında Profesyonel İnsanlardan Oluşan Dinamik Bir Ekibiz

Dijital ortamlar için çıkış yolu arayan girişimlere ve küçük işletmelere pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Sizin için en kaliteli hizmeti vermek ve kesinlikle memnun kalacağınız şekilde hizmet sunmak için bir araya geldik. Yılların verdiği tecrübelerimizi birleştirerek daha büyük bir platform oluşturduk ve gelişen Pazar politikalarına ayak uyduracak şekilde yeniden ve her zaman güncellenerek hizmet sunmaya devam ediyoruz. Amacımız kesinlikle pişman olmayacağınız bir deneyim yaşatmak paradan daha çok mutlu müşterilerimizin olmasına önem veriyoruz yüz yüze veya telefon ile yaptığınız görüşmelerde bunu hissetmenizi sağlıyoruz.

About-Dynamic-Image
NEDEN EN İYİSİYİZ

Dijital Pazarlamada Bizi En İyi Yapan Şeyler

Farkındalık oluşturmak, trafik çekmek , müşterilerle bağlantı kurmak ve satışları artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilecek bir şirketle çalışmaya başlayın

Full-Transparency-Icon

Aldığınız tüm hizmetler için her han gibi ekstra sürpriz fatura , üstü kapalı hizmet sözleşmeleri gibi gizli saklı işlemlerimiz yoktur net bir şirketiz sözümüz özümüz birdir

Big-Data-Analysis-Icon

Aldığınız hizmetin işinize yaramayacağını düşünürsek siz söylemeden biz sizin için gerekli çalışmaları gerçekleştirip tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz

Live-Support-Panel-Icon

Canlı destek personellerimiz 7 gün sabah 09:00 ile gece 00:00 arasında hizmet vermektedirler tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Network-Monitoring-Icon

W39 bir Orion Bilişim hizmetidir tüm şirket çalışanlarımızın tek amacı müşterilerimizin çıkarlarını önde tutarak kaliteli hizmet vermektir.

About-Goal-Image
YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ SİZDE SEVECEKSİNİZ

Hedefimiz Müşterinin Başarısı ve Gelecekteki Büyümesidir

Hizmet aldığınız tüm şirketleri unutun bu günden itibaren W39 ile tanışın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bir adım öne taşımamıza izin verin.

Güvenirliliğe İnanıyoruz

Güvenirlilik bizim için birinci sırada olan prensibimizdir bize güveninizi boşa çıkartmamak için elimizden gelenin fazlasını yapmak için bir araya geldik.

Kalite için Varız

Bizim beğenmediğimiz bir hizmet için sizin beğenmenizi bekleyemeyiz önceliğimiz sizin aldığınız hizmetteki kaliteyi hissetmenizi sağlamaktır.

Özen ve Düzen

Verilen hizmet ne olursa olsun ücreti veya büyüklüğünün bir önemi yoktur hepsi eşit şekilde özenli ve düzenlidir bizim için önemlisiniz.

Müşteri İlişkileri

Yeterince kurumsal ama asla soğuk değil daha sıcak ve her zaman müşteri odaklı ve müşterilerimizin çıkarlarını koruyan bir oluşumuz.

Hayallerinizi % 500'e Kadar
Yükseltmeye Hazır mısınız

İşinizin gelişimine tamamen bağlıyız ve odaklandık, böylece daha fazla satış yapabileceksiniz ve bizimle zirvede kalacaksınız !
About-CallToAction-Rocket-Image
Open chat
Whatsapp Bize Ulaşın
Merhaba yorum hizmeti satın almak istiyorum