Hedefimiz % 100 Müşteri Memnuniyeti

Bize ödediğiniz her kuruşun karşılığını almanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Parayı alana kadar değil hizmetiniz bitene kadar aynı şekilde davranmaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.
About-CallToAction-Rocket-Image
SIK SORULAN SORULAR

CEVAPLARI BULAMADIYSANIZ BURAYA TIKLAYIP BİZE SORABİLİRSİNİZ

En çok sorulan sorulardan oluşturduğumuz listemizde eğer aradığınız cevapları bulamıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz 7 gün 24 saat kesintisiz destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Aldığım yorumlar ne zaman yüklenir.

Sizin tarafınızdan aksi bildirilmedikçe aldığınız yorum sayısına göre yüklenmeye başlar. Örneğin 50 adet yorum paketi aldınız bu yorumlar günde 10 adet olacak şekilde yollanır siz bu sayıyı bize bildirerek değiştire bilirsiniz 200 v üstü yorumlarda bu sayı günlük 20 adettir yine aynı şekilde sizin isteklerinize göre düzenleme yapılabilir.

Birden fazla ürüne nasıl yorum attırabilirim

Aldığınız en küçük pakette dahil olmak üzere tüm paketlerimizde en az 10 en fazla sınırsız olacak şekilde ürünlere yorum attırabilirsiniz yada bize bildirerek random yani rasgele ürünlere yorum attırabilirsiniz. Biz yorumculara yorum olmayan ürünlere veya gönderilere yorum atmalarını söyleyebiliriz.

Yorumu kimler atıyor?

Türkiye’nin 4 bir yanından organik kullanıcılar yorum atmaktadır bizler bu yorumculara attıkları yorum karşılığında ödeme yapmaktayız. Yorumcular gerçek insanlardan oluşmaktadır hiçbir program yazılım v bot gibi hileli girişimlerle yorum gönderilmemektedir. Tamamen gerçek insanlar tarafından yorum attırmaktayız.

Dememe olarak yorum attırabilirmiyim ?

Evet deneme amaçlı 10 adet yorum gönderimi yapıyoruz bizimle iletişime geçerek deneme yorumlarınızı isteyebilirsiniz

Atılan yorumları beğenmedim ne yapmalıyım ?

Hemen bizimle iletişime geçiniz oluşan problemi düzeltmek ilk önceliğimiz olacaktır. Unutmayın yorumcular gerçek insanlardan oluştukları için bazen imla hatalı yazabilmektedirler biz bu konuda uyarılarımızı her zaman yapmaktayız fakat birinci önceliğimiz sizin memnuniyetiniz olduğu için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunu anında çözmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yorum atanlar verdiğimiz cevabı yanıtlar mı ?

Bu tip bir uygulama yok eğer yanıtlarlarsa bu onların inisiyatifindedir ve sayfanızla veya ürünlerinizle gerçekten ilgileniyorlar demektir. Yorumcular aynı zamanda potansiyel müşterileriniz olabilirler.

Yorumcuların cinsiyetini seçbiliyormuyum

Evet yorum atacak kişilerin cinsiyetini seçebilirsiniz.
Open chat
Whatsapp Bize Ulaşın
Merhaba yorum hizmeti satın almak istiyorum